Hakkımızda

pratikmagazam.com

, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere Fettah Cem Gönülalan  tarafından  Şubat  2018’de kuruldu. 

 

Pratikmagazam mağaza bünyesinde kurulan bir online satış sitesidir. Stoklu ürünlerimizi en güvenli ve en hızlı kargo yöntemleriyle sizlere ulaştırmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek, tüm bebek piyasayı  araştırıp, en uygun fiyatlı ürünleri sergilemekteyiz. Yola çıkmaktaki amacımız en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmak.

 

Ücretsiz üyelik yöntemiyle, alışveriş keyfini bilgisayarınızın başında doya doya yaşamanızı sağlıyor, ürünlerimizi aynı gün içerisinde mağaza stoklarından kargo yapıyor ve size en hızlı hizmeti vermek için çalışıyoruz. Pratikmagazam.com’ da  alışveriş yapmak isteyen müşterilerimiz isterlerse mağazaya gelebilir, isterlerse tek tıkla bizlere ulaşabilir. Aynı zamanda iade ve değişim taleplerini bize online olarak bildirebilir veya mağazamıza gelip değişim yapabilirler.

Pratikmagazam.com Uzun yıllara dayalı teknoloji, tasarım, kullanıcı deneyimi ve inovasyon alanlarındaki tecrübe ve bilgi birikimini aileden gelen ticari geçmiş ve piyasa bilgisi ile birleştirmektedir.

Bu tecrübe ve  inovasyon bilgisi sayesinde Fettah Cem Gönülalan  e-ticaret yatırımı olarak, Onlarca  marka ve Ürünü  milyonlarca müşteriyle buluşturan e-ticaret  sektörü  pratikmagazam.com’ u kurdu

;  Ev Mutfak Gereçleri,Elektronik, Pet Ürünleri, Hırdavat Hediyelik, Anne Bebek, Hobi Oyun, Kozmetik,Spor Sağlık, ve Tekstil  alanlarında farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden yüzlerce  ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

 Pratikmagazam.com e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de e-alışverişin keyifli ve güvenli  dünyasına katılabilir, yüzlerce  ürünle mağazamızda , avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Fettah Cem Gönülalan